• Zajęcia z koszykówki

• AZS AJP Gorzów Wielkopolski po raz kolejny zrealizuje treningi koszykówki na terenie gminy Lubiszyn.

Tym razem w naszej szkole.

• ZŁOTO DLA DZIEWCZĄT W PIŁKĘ SIATKOWĄ

• Złoto dla drużyny chłopców

• W poniedziałek 11 lutego w hali sportowej SP w Bogdańcu, w ramach Powiatowej Spartakiady Młodzieży, zostały rozegrane zawody w mini piłce siatkowej chłopców. Spotkało się siedem drużyn z powiatu gorzowskiego. Nasi chłopcy pewnie wygrali swoją grupę i z I miejsca awansowali do półfinału, w którym pewnie pokonali gospodarzy awansując do finału. W finale już bez żadnych problemów zwyciężyli (po raz drugi) z drużyną  SP nr 2 z Kostrzyna.

Skład naszej ZŁOTEJ DRUŻYNY:Borek Borys, Dudzik Patryk, Gajda Szymon, Jabłoński Alan, Janiak Miłosz(C), Pawłowski Patryk,  Polberg Tomasz, Szlachetka Michał, Ulański Michał, Zawiasa Szymon.

Lepiej być nie mogło. Brawo!!!

R. Grochowski

• III miejsce w piłce siatkowej chłopców - luty 2019r.

• 7 lutego w Kostrzynie nad Odrą zostały rozegrane zawody w piłce siatkowej chłopców w ramach Powiatowej Spartakiady Młodzieży. W zawodach uczestniczyło 10 drużyn ze szkół z terenu Powiatu Gorzowskiego. Nasza drużyna zajęła III miejsce, zdobywając medale, puchar i dyplom. Chłopaki rozegrali aż 6 meczów pewnie wygrywają 5. Ulegli tylko gospodarzom w tie-breaku. Skład naszej brązowej drużyny: Biedrzycki Hubert, Bijak Jakub, Janiak Kacper(C), Juchiewicz Artur, Koba Ignacy, Kuczyński Patryk, Pokacki Patryk, Smarslik Stanisław, Włodarczak Tomasz, Zawiasa Kacper.

Wielkie BRAWA !!!

R.Grochowski

• Mikołajkowe strzelanie 2018r.

• Tradycyjnie, jak co roku 6 grudnia na strzelnicy LOK-u w Gorzowie Wlkp. odbyły się Mikołajkowe Zawody Strzeleckie. Nasza drużyna w składzie: Brożyna Martyna, Janiak Kacper, Juchiewicz Piotr, Paschke Julia i Sulmińska Maja zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej. Doskonale spisali się także indywidualnie: w karabinku pneumatycznym I miejsce zdobył Juchiewicz Piotr, a w pistolecie pneumatycznym I miejsce zajęła Julia Paschke, a trzecie wywalczył Kacper Janiak. Cała nasza drużyna to uczniowie III klasy gimnazjalnej.

Gratulacje!
            Roman Grochowski