• ........

• LUBUSKIE STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE - ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO

wyróżniona  Lubuskim Laurem Oświaty

Stowarzyszenie powstało w 1989r. Zakresem działania obejmuje teren województwa lubuskiego. Podstawowe formy pomocy dla szkół to: zakup pomocy dydaktycznych, sprzętu komputerowego, sportowego, rtv, książek, mebli szkolnych itp. Pomoc dla uczniów to stypendia.

Środki finansowe pozyskane z 1% podatku i darowizn ze wskazaniem szkoły w zeznaniu podatkowym PIT są w 90%  do dyspozycji tej szkoły.

Aktualnie ze stowarzyszeniem współdziała ponad 130 lubuskich placówek  oświatowych, w tym Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Baczynie. Przez wszystkie lata współpracy Stowarzyszenia Pomocy Szkole z Państwa placówką sfinansowano pomoce szkolne na kwotę 5923,45 PLN.

Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Baczynie

zwracają się z prośbą do rodziców oraz wszystkich sympatyków szkoły

o przekazanie  1% podatku

na rzecz Lubuskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole

nr KRS 0000 105 271

z dopiskiem SP w Baczynie.

To dzięki Wam pozyskujemy fundusze na pomoce dydaktyczne dla naszych uczniów.

Dziękujemy!

Przekaż 1 % podatku na organizację pożytku publicznego