• Nominacje do etapu powiatowego

• W dniu 04.04.2024 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Baczynie zorganizowała gminny etap konkursu plastycznego w ramach Lubuskich Konfrontacji Artystycznych. Uczniowie, na oczach jury, mieli za zadanie wykonać pracę  pod hasłem Cztery żywioły. A Ty którym jesteś?”

Z naszej szkoły nominację do etapu powiatowego otrzymała Nina Jasińska, Gabriela Korzeniewska, Lilianna Głogowska i Nikola Gajda.

Gratulujemy!!!

• Wyróżnienie dla Lilianny Głogowskiej PRO ARTE 2024

• Finał Lubuskiego Konkursu Plastycznego PRO ARTE 2024! 🖌️🌟
            27 marca 2024 r., w Regionalnym Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, odbyła się kulminacja talentu i kreatywności młodych artystów z całego województwa.
            Wyróżnienie zdobyła nasza uczennica Lilianna Głogowska.
            Serdecznie gratulujemy!
          • PRO ARTE

• Znamy już wyniki przeglądu powiatowego Lubuskiego Konkursu Plastycznego Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE 2024.
            Nominację otrzymała Lilianna Głogowska - uczennica kl.7.
            Wyróżnienie Gabriela Korzeniewska- uczennica kl.5b.
            Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.
          • Zimowy konkurs fotograficzny

• Drodzy Uczniowie!
            Z przyjemnością informujemy, iż został rozstrzygnięty zimowy konkurs fotograficzny.
            Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a w sposób szczególny gratulujemy zwycięzcom konkursu! 🙂
            W kategorii klas młodszych:
            1 MIEJSCE zajęli : Weronika Mendowska z klasy 2b i Szymon Święcicki z klasy 1b.
            A WYRÓŻNIENIE otrzymała Nina Jasińska z klasy 3a.
            Natomiast w kategorii klas IV - VIII:
            1 MIEJSCE zajęli: Mikołaj Karpiński z klasy 7a, Natalia Mendowska z klasy 5a i Nikodem Lipski z klasy 5b.
            WYRÓŻNIENIE otrzymuje Konrad Antonowicz z klasy 5b.
            Jeszcze raz serdecznie gratulujemy uczestnikom i życzymy sukcesów w kolejnych szkolnych konkursach! 🙂
            Dorota Nosalska
            Iwona Wojciechowska
          • Gminny Konkurs Kartki Bożonarodzeniowej

• Nagrodzeni w Gminnym Konkursie Kartka Bożonarodzeniowa:
            Kategoria 1-4:
            1 miejsce - Aleksander Błaszczyk
            3 miejsce - Tomasz Wasilewski
            Wyróżnienie - Amelia Walczak
            Kategoria 5-8:
            1 miejsce - Lilianna Głogowska
            3 miejsce - Kacper Jurec
            Wyróżnienie - Zuzanna Stanisławska
            Gratulujemy!

• Wojewódzko Konkurs Kartki Świątecznej

•

Miło nam poinformować, że nasz uczeń z kl. 2a Tomasz Wasilewski otrzymał wyróżnienie w XI edycji konkursu na kartkę świąteczną Wojewody Lubuskiego.

• Świąteczne anioły