• Koszykówka

• Od 4 marca ruszają treningi koszykówki dziewcząt organizowane przez klub AZS AJP Gorzów Wlkp w ramach programu Nauka Sport Przyszłość.
          Treningi w Baczynie w poniedziałki od 12:45 do 14:15 i we wtorki od 13:40 do 15:10 prowadzi trenerka lic. C Renata Nowak. Była zawodniczka gorzowskiego klubu.
          Program ,,Nauka, Sport, Przyszłość’’ prowadzony jest w gorzowskim klubie od 2012 roku. Nadrzędnym jego celem jest propagowanie zdrowego trybu życia, aktywne spędzanie wolnego czasu, kreowanie stylu życia zgodnie z ideą Fair Play. Skierowany jest do dzieci od 3 do 8 klasy szkoły podstawowej tj. od 9 do 14 roku życia. Obejmuje on pozalekcyjne zajęcia sportowe z koszykówki, odbywające się w Gorzowie Wielkopolskim oraz w wybranych miejscowościach województw: lubuskiego i zachodniopomorskiego, oddalonych od niego maksymalnie o 80 km. Szkoleniowcy poza nauką koszykówki pracują z dziećmi nad poczuciem odpowiedzialności, sumiennością, umiejętnością planowania i podejmowania trafnych decyzji. Program stanowi szeroką podstawę piramidy szkoleniowej KS AZS AJP Gorzów Wlkp. Wyselekcjonowana z programu grupa najbardziej utalentowanych zawodniczek trafia do dalszego szkolenia, oraz kontynuuje treningi i naukę w Akademickim Liceum Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wlkp.
          Turnieje Mini Basket Ligi dla uczestników programu odbywają się w Gorzowie Wlkp. lub w miejscowościach biorących udział w programie.
          Obóz sportowy:
          Dla uczestników programu organizowany jest 10 dniowy obóz sportowy w miejscowości Gościm